info@draktiv.sk | +421945447552
My Cart
0,00 

Proteíny

Proteíny plnia v tele nespočetné množstvo funkcií. Spolu s dobrým tréningom pomáhajú budovať svalovú hmotu, podporujú regeneráciu, pri diéte ochraňujú svalu hmotu a udržujú správne fungovanie imunitného systému. Je teda jasné, že bez bielkovín sa v týchto prípadoch nezaobídete. U športovcov, ktorí pravidelne vykonávajú svoje aktivity, by mali byť bielkoviny na prvom mieste. V dnešnej dobe je už obrovský výber proteínov každého druhu.

Typ proteínu si zvoľte podľa vašich preferencií. Srvátkový proteín je rýchlo- vstrebávajúci sa proteín do tela, je teda najlepšie využiť ho ihneď po tréningu. Rozdeľujeme ho ešte na srvátkový koncetrát, izolát a hydrolyzát. Koncetrát je horšie stráviteľný a obsahuje viacej tuku a sacharidov ako izolát a hydrolyzát. Ďalším druhom je vaječný proteín, ktorý je vyrobený z vaječných bielkov a má vysokú biologickú hodnotu. Považujeme ho za výborný zdroj aminokyselín. Klasický pomalý proteín sa nazýva kazeín. Vyrába sa z čerstvého mlieka. Ideálne je konzumovať ho na noc, nakoľko zaisťuje v tele pomalé vstrebávanie. Obsahuje vysoké množstvo glutamínu. Spojením kazeínu a srvátky vznikol mliečny proteín. Dlhšie sa vstrebáva a má vysokú biologickú hodnotu. Poznáme tiež hovädzí proteín, ktorý má vysoké množstvo kreatínu a aminokyselín. Najmä BCAA.  Medzi rastlinné zdroje proteínov patrí napríklad sójový proteín. Má vysoký obsah BCAA, glutamínu, arginínu a vyrába sa zo sójovej múky. Sója navyše obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny. Z ostatných rastlinných zdrojov proteínov môžme spomenúť ryžový, hráškový či pšeničný proteín.

Showing all 11 results

Diétny nápoj Fit+feelgood SLIM – 430g

9,99  s DPH

Diétny nápoj Fit+feelgood SLIM, je základ bezlepkového programu na udržanie hmotnosti. Obsahuje fyziologicky vyvážené zloženie na doplnenie všetkých potrebných živín počas dňa.

V domácnosti alebo v kancelárii!

Layenberger 3K PROTEIN SHAKE – LowCarb.one 360g

13,99  s DPH

LAYENBERGER NUTRITION LowCarb.one,  je vysokokvalitná o sacharidy redukovaná rada.

Bezlepkový, viaczložkový 3K proteín, s vitamínom C, vitamínmi B a pridaným L-Karnitínom, pre podporu spaľovania tuku, pri aktívnom životnom štýle.

Multipower 100% PURE WHEY PROTEIN – 2000 g

59,90  s DPH

Vysokokvalitný srvátkový proteínový komplex pre optimálnu svalovú regeneráciu 

Multipower  100% PURE WHEY PROTEIN, vám ponúka 100 čistú srvátku z troch zdrojov – izolát, koncentrát a hydrolyzát.  Najčistejšia použitá srvátková forma obsahuje v jednej dávke iba  1,4g sacharidov  a až 5,7g BCAA a 3,8g L-glutaminu.

 

Multipower 100% PURE WHEY PROTEIN – 900g

20,52  s DPH

Vysokokvalitný srvátkový proteínový komplex pre optimálnu svalovú regeneráciu 

Multipower  100% PURE WHEY PROTEIN, vám ponúka 100% čistú srvátku z troch zdrojov – izolát, koncentrát a hydrolyzát.  Najčistejšia použitá srvátková forma obsahuje v jednej dávke iba  1,4g sacharidov  a až 5,7g BCAA a 3,8g L-glutaminu.

 

Multipower 100% WHEY ISOLATE PROTEIN – 725g

29,90  s DPH

Vysokokvalitný srvátkový izolátový proteín.

Najčistejšia forma bielkovín, ktorá dokonale podporuje regeneráciu a rast svalstva.
Multipower 100% WHEY ISOLATE PROTEIN, je určený pre každého, kto chce maximalizovať svoje výkony v posilňovni a podporiť regeneráciu a rast svalov. Je vhodný tiež pre každého, kto chce zvýšiť množstvo bielkovín počas dňa, ale aj do redukčných diét, kedy zaistí ochranu svalov pred ochabnutím.

 

Multipower FORMULA 80 Protein Complex – 510g

17,90  s DPH

Ideálna porcia bielkovín s nízkym množstvom kalórií, tuku a sacharidov.

FORMULA 80 Protein Complex, je 4-zložkový proteínový koncentrát z mliečnej bielkoviny. Proteín ma vyvážené zloženie a je obohatený o vitamíny a minerály.

Multipower OPTIMIZED CASEIN + EGG PROTEIN – 900g

21,60  s DPH

Viaczložkový proteínový mix, s výbornou chuťou a konzistenciou.

Multipower OPTIMIZED CASEIN + EGG PROTEIN, je doplnok stravy uvoľňujúci micelárny kazeín, s pridaným mliečnym a vaječným proteínom v jeho prirodzenej forme. Produkt je špeciálne skombinovaný komplexný zdroj, pomalšie sa vstrebávajúcich aminokyselín, s vysokým obsahom magnézia.

RAW Vegan Protein BIO – Čokoláda 450g

19,65  s DPH

RAW BIO Vegan Proteín z hrachového a ryžového proteínu obohatený o prášok z chia a quinoi.

RAW Vegan Protein BIO – Vanilka 450g

19,65  s DPH

RAW BIO Vegan Proteín z hrachového a ryžového proteínu obohatený o prášok z chia a quinoi.

Porovnať produkty
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping