info@draktiv.sk | +421945447552
My Cart
0,00 

Spalovače

Spaľovače tuku sú suplementy, ktoré pomáhajú pri odbúravaní podkožného tuku a tým pádom znižujú vaše percento tuku v tele. 

Základom je však dobre nastavený jedálniček a pohyb. V takom prípade sú spalovače v potrebnej dávke naozaj účinné. V súčasnosti máme na trhu viacero účinných stimulantov.
Najznámejší je asi L- karnitín, ktorý zvyšuje spotrebu kyslíka pri cvičení, a to vedie k vyššiemu výdaju energie a odbúravaniu tuku. Pri spalovači Lecitín, je hlavná výhoda že pri cvičení skracuje dobu regenerácie. To znamená, že vaše pauzy budú kratšie a tým spálite viac energie. Obsahuje aj cholín, ktorý pomáha pri odbúravaní tukov. Ďalšou účinnou pomocou pri strate tuku môže byť aj Chróm. Jeho vlastnosť je, že tlmí pocit hladu a zmierňuje chuť na sladké. Kyselina linoleová, skratka CLA alebo HCA (kyselina hydroxycitrónová) majú tiež vplyv na odbúravanie tuku. Výhodou je pri chudnutí súčasné zabraňovanie ubúdania svalovej hmoty. HCA spomaľuje premenu sacharidov na tuky a znižuje chuť do jedla. Synefrín je stimulačná látka s termogénnym účinkom, pri ktorom telo vydá zo seba viac enerie. Tiež potláča chuť do jedla. Taurín a kofeín spôsobujú, že sa cítite nabudení energiou. A práve väčší výdaj vedie k odbúravaniu tuku. Výhodou je tiež, že zamedzujú tvorbe nových tukových buniek. Existujú tiež komplexné spalovače, ktoré fungujú na princípe spojenia viacerých zložiek. Väčšinou obsahujú nestimulačné látky ako L-carnitín či CLA, a stimulačné, ako kofeín ši synefrín.

Showing all 7 results

Multipower L-CARNITINE LIQUID – Broskyňa – 20x25ml

24,90  s DPH
Multipower L-CARNITINE LIQUID, poskytuje vášmu telu okamžitý zdroj L-Karnitínu – až 1800mg v jednej ampulke, ktorý zabezpečuje transport energie  z tukových zásob tela do buniek, kde sa z nich spaľovaním uvoľňuje energia. Pre maximálny efekt spaľovania tukov v tele.
 
Porovnať produkty
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping