info@draktiv.sk | +421945447552
My Cart
0,00 

Proteínové tyčinky a Snacky

Proteínové tyčinky sú proteínové snacky v najobľúbenejšej podobe. Máte chuť na sladké? Po dobrom tréningu alebo v pracovnom zaťažení, je ideálna voľba na doplnenie potrebných živín práve proteínová tyčinka. Nasýti. Doplní. Naštartuje.  Okrem proteínových tyčiniek, sú momentálnym trendom ovsené koláčiky – flapjacky alebo diétne tyčinky, ktoré plnohodnotne nahrádzajú jedno celé jedlo.

Vyberte si proteínové tyčinky ocenené najprestíznejšími medzinárodnými medailami. Multipower 53% Protein Bar  od Multipoweru – Ako najkvalitnejšia proteínová tyčinka podľa dTestu kvality na Slovensku (testované potravinovým a veterinárnym úradom)Sympatická 40% Protein FIT s pridanou meďou alebo ručne robené ovsené koláčiky sladené medom OAT KINGPri diéte odporúčame aj diétnu tyčinku Fit+feelgood od Layenbergeru,

Showing all 4 results

Layenberger 45% PROTEIN RIEGEL – LowCarb.one 35g

1,19  s DPH
(Based on 1 review)

LAYENBERGER NUTRITION LowCarb.one,  je vysokokvalitná o sacharidy redukovaná rada.

Proteínová tyčinka 45% PROTEIN RIEGEL z edície LowCarb.one, s pridaným L-Karnitínom. Tyčinky obsahujú 45% najkvalitnejších proteínov a sú v 6 neodolateľných príchutiach.

Multipower 40% PROTEIN FIT Bar – 35g

1,29  s DPH

Špičková tyčinka s pridanou meďou!

Multipower 40% PROTEIN FIT Bar, je tyčinka, s vysokým obsahom proteínu. Poslúži ako rýchly a zdravý snack, alebo pre dobitie bielkovín po tréningu či počas dňa. Obsahuje 14g bielkovín, z toho menej ako 1g cukru a menej ako 135 kalórií.

Multipower 53% PROTEIN BAR – 50g

2,18  s DPH
(Based on 1 review)

Tyčinka s obsahom 53% proteínov, sa stala najpredávanejšou tyčinkou!

Multipower 53% PROTEIN BAR, neobsahuje takmer žiadne sacharidy. Je vhodná pri diéte a po tréningu vám dodá 27g dôležitých bielkovín pre budovanie vašich svalov.

Multipower PROTEIN LAYER – Arašidy-Karamel 50g

1,99  s DPH

Multipower PROTEIN LAYER, je kvalitná proteínová tyčinka, s 30% podielom kvalitných bielkovín.

Tyčinka s výbornou príchuťou arašidy-karamel. Je skvelou a hlavne chutnou alternatívou pre získanie dennej potreby proteínu. Poslúžiť môže ako skutočná odmena po tréningu, na cestách, alebo kedykoľvek počas dňa. Hodí sa aj pri diétach.

Porovnať produkty
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping