info@draktiv.sk | +421945447552
My Cart
0,00 

Multipower

Spoločnosť Multipower, založená v roku 1977, má vyše 40 ročné skúsenosti s vývojom a výrobou športovej výživy. Od tej doby neustále rozvíjame naše produktové portfólio a dnes sa dostávame k športovcom v 36 krajinách sveta. Táto kombinácia teórie a praxe, vedy a športu, je to, čo nás odlišuje od iných výrobcov. Všetci odborníci Multipower sú vášniví športovci a vedia, že naše výrobky sa musia osvedčiť nielen v laboratóriu, ale taktiež na cestách, v teréne, v miestnej telocvični a na štadiónoch pred tisíckami divákov.

Showing 1–15 of 16 results

Multipower L-CARNITINE LIQUID – Broskyňa – 20x25ml

24,90  s DPH
Multipower L-CARNITINE LIQUID, poskytuje vášmu telu okamžitý zdroj L-Karnitínu – až 1800mg v jednej ampulke, ktorý zabezpečuje transport energie  z tukových zásob tela do buniek, kde sa z nich spaľovaním uvoľňuje energia. Pre maximálny efekt spaľovania tukov v tele.
 

Multipower 100% PURE WHEY PROTEIN – 2000 g

59,90  s DPH

Vysokokvalitný srvátkový proteínový komplex pre optimálnu svalovú regeneráciu 

Multipower  100% PURE WHEY PROTEIN, vám ponúka 100 čistú srvátku z troch zdrojov – izolát, koncentrát a hydrolyzát.  Najčistejšia použitá srvátková forma obsahuje v jednej dávke iba  1,4g sacharidov  a až 5,7g BCAA a 3,8g L-glutaminu.

 

Multipower 100% PURE WHEY PROTEIN – 900g

20,52  s DPH

Vysokokvalitný srvátkový proteínový komplex pre optimálnu svalovú regeneráciu 

Multipower  100% PURE WHEY PROTEIN, vám ponúka 100% čistú srvátku z troch zdrojov – izolát, koncentrát a hydrolyzát.  Najčistejšia použitá srvátková forma obsahuje v jednej dávke iba  1,4g sacharidov  a až 5,7g BCAA a 3,8g L-glutaminu.

 

Multipower 100% WHEY ISOLATE PROTEIN – 725g

29,90  s DPH

Vysokokvalitný srvátkový izolátový proteín.

Najčistejšia forma bielkovín, ktorá dokonale podporuje regeneráciu a rast svalstva.
Multipower 100% WHEY ISOLATE PROTEIN, je určený pre každého, kto chce maximalizovať svoje výkony v posilňovni a podporiť regeneráciu a rast svalov. Je vhodný tiež pre každého, kto chce zvýšiť množstvo bielkovín počas dňa, ale aj do redukčných diét, kedy zaistí ochranu svalov pred ochabnutím.

 

Multipower 40% PROTEIN FIT Bar – 35g

1,29  s DPH

Špičková tyčinka s pridanou meďou!

Multipower 40% PROTEIN FIT Bar, je tyčinka, s vysokým obsahom proteínu. Poslúži ako rýchly a zdravý snack, alebo pre dobitie bielkovín po tréningu či počas dňa. Obsahuje 14g bielkovín, z toho menej ako 1g cukru a menej ako 135 kalórií.

Multipower 53% PROTEIN BAR – 50g

2,18  s DPH
(Based on 1 review)

Tyčinka s obsahom 53% proteínov, sa stala najpredávanejšou tyčinkou!

Multipower 53% PROTEIN BAR, neobsahuje takmer žiadne sacharidy. Je vhodná pri diéte a po tréningu vám dodá 27g dôležitých bielkovín pre budovanie vašich svalov.

Multipower BCAA 2:1:1 – Instant 400g

29,90  s DPH

Optimálny pomer BCAA 2: 1: 1 – L-Leucín, L-Valín a L-Izoleucín.

Multipower BCAA 2:1:1, je instantná zmes aminokyselín s vetveným reťazcom BCAA, a to v optimalizovanom a tiež odporúčanom pomere 2:1:1 – L-Leucín: L-Valín: L-Izoleucín.

Multipower BCAA+ – 102 Kapsúl

18,90  s DPH

Optimálny pomer 2: 1: 1 – L-Leucín, L-Valín a L-Isoleucin, + L-alanín a vitamín B6.

Multipower BCAA +, je kvalitný doplnok stravy obsahujúci kombináciu aminokyselín BCAA a vitamínu B6
Tieto zložky sú špeciálne navrhnuté a nakombinované tak, aby spĺňali všetky požiadavky športovcov a aktívne žijúcich ľudí.

Multipower CREATINE CREAPURE- 500g

19,90  s DPH

CREATINE CREAPURE® 500g super instantný 100% kreatín monohydrát. 

Multipower CREATINE CREAPURE (KREATÍN MONOHYDRÁT), je doplnok stravy, a zároveň exkluzívny produkt s garantovanou 100% čistotou CREAPURE® Creatine, vyrobený v Nemecku.

Multipower FORMULA 80 Protein Complex – 510g

17,90  s DPH

Ideálna porcia bielkovín s nízkym množstvom kalórií, tuku a sacharidov.

FORMULA 80 Protein Complex, je 4-zložkový proteínový koncentrát z mliečnej bielkoviny. Proteín ma vyvážené zloženie a je obohatený o vitamíny a minerály.

Multipower L-GLUTAMINE – Instant 500g

29,90  s DPH

100% čistý L-Glutamín

Multipower L-GLUTAMINE, je doplnok stravy s obsahom Glutamínu– neesenciálnej aminokyseliny, ktorá tvorí podstatnú časť voľných aminokyselín vo svalových bunkách a jeho užívanie, zvyšuje hladinu rastového hormónu.

Multipower MAGNESIUM LIQUID – 20x25ml

17,90  s DPH

Multipower MAGNESIUM LIQUID ampulky, obsahujú vysoko koncentrovaný citrát horečnatý, ktorý je v tele veľmi dobre a rýchlo absorbovaný. Horčík, je nevyhnutný minerál pre vaše telo. Zabraňuje kŕčom a pomáha pri relaxácii. Až 250mg horčíka v jednej ampulke.

Multipower MASS GAINER – 5440g

59,90  s DPH

Prémiová zmes vysokokvalitných bielkovín a sacharidov pre rýchly rast svalovej hmoty.

Viac ako 1000 lahodných kalórií na jednu dávku k dosiahnutie svalového rastu, o ktorom ste ani nesnívali. Kombinácia proteínov (srvátka, kazeín, mliečny a vaječný proteín) a komplexných sacharidov (maltodextrin, kukuričný škrob, jačmenný škrob -Vitargo). To je MASS GAINER od spoločnosti MULTIPOWER.

Multipower MULTICARBO Energy Gel – 40g

1,49  s DPH

Energetický MULTICARBO gél, s optimálnou kombináciou sacharidov.

Multipower MULTICARBO Gél, poskytuje rýchly a dlhotrvajúci zdroj esenciálnych živín počas cvičenia pre maximálny výkon. To je obzvlášť dôležité, ak trénujete vytrvalosť. Zabezpečuje rýchly prísun energie.

Multipower OPTIMIZED CASEIN + EGG PROTEIN – 900g

21,60  s DPH

Viaczložkový proteínový mix, s výbornou chuťou a konzistenciou.

Multipower OPTIMIZED CASEIN + EGG PROTEIN, je doplnok stravy uvoľňujúci micelárny kazeín, s pridaným mliečnym a vaječným proteínom v jeho prirodzenej forme. Produkt je špeciálne skombinovaný komplexný zdroj, pomalšie sa vstrebávajúcich aminokyselín, s vysokým obsahom magnézia.

Porovnať produkty
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping