info@draktiv.sk | +421945447552
My Cart
0,00 

Nutrisslim

Mladá slovinská firma NUTRISSLIM, riadiaca sa pravidlom ponúkať superpotraviny a doplnky stravy v maximálnej možnej čistote a kvalite. V zložení preto nikdy nenájdete umelé sladidlá, farbivá, konzervanty, zvyšky pesticídov ani žiadne prísady pochádzajúce z geneticky modifikovaných plodín. Produkty sú v RAW a BIO kvalite.

Nutrisslim nakupuje suroviny priamo od pestovateľov všade po svete, vďaka čomu má dohľad nad kvalitou, je tiež partnerom organizácie Friends of the Earth, celosvetovej siete ekologických spoločností snažiacich o zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Showing 1–15 of 46 results

Active Sport Muesli BIO – 350g

4,91  s DPH

Musli v BIO kvalite, pre aktívny životný štýl. 

Agave sirup 370ml – BIO

6,99  s DPH

Sirup z agáve sa často využíva ako sladidlo pre dochutenie pokrmov i nápojov. Má špecifickú chuť odlišnú od ostatných prírodných sladidiel, je výborný aj ako zdroj energie – má veľmi vysoký obsah fruktózy, a preto stačí užívať len malé množstvo. 

Anti Stress drink 125g

10,99  s DPH

100% prírodný bylinný nápoj s pomarančovou príchuťou pre podporu pri strese. Má adaptogénne účinky, pomáha kvalite spánku a celkovej kondícii

Anti-Age Supermix 125g

9,99  s DPH

Komplexný elixír Anti-Age obsahuje 100% prírodné antioxidanty, vitamíny, minerály a enzýmy. Možno ho odporučiť všetkým, ktorí chcú potlačiť príznaky starnutia a tiež slúži na potlačenie stresu. Produkt je 100% prírodný bez aditív a vhodný pre vegánov.

Appetite Control Mix 160g – BIO

11,99  s DPH

Produkt je určený na potlačenie chuti do jedla a na navodenie pocitu sýtosti. Appetite Control Mix je v certifikovanej BIO kvalite, je vhodný pre vegánov a zodpovedá RAW štandardom. Stačí si dať čajovú lyžičku raz denne pred jedlom, najlepšie večer.

Baobab Fruit Powder BIO 125g

10,99  s DPH

Baobab  je strom rastúci v afrických savanách. Jeho plody patriace medzi ovocie, sú veľmi cenené už po stáročia vďaka vysokému obsahu vitamínu C, ktorého majú dokonca viac ako pomaranče. Mimo to v nich nájdeme aj veľkú zásobu železa – viac ako v červenom mäse. Obsahujú aj minerály ako vápnik, draslík, horčík a zinok, a vitamíny B1 a B6.

Before Sleep Supermix 125g – BIO

11,99  s DPH
“Before Sleep” alebo “Pred spaním” ponúka 100% prírodnú zmes piatich starostlivo vybraných superpotravín bez konzervačných látok, farbív a aróm. Všetky použité zložky sú prirodzene bohaté na aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny, enzýmy a antioxidanty. Mix Before Sleep možno odporučiť ľuďom hľadajúcim upokojenie pred spánkom.

Body Cleanse Muesli BIO – 350g

4,91  s DPH

Musli v BIO kvalite, pre detoxikáciu organizmu. 

Brain Food Supermix 125g

9,99  s DPH

Superzmes Brain Food obsahuje brahmi, konopný proteín, ginkgo a rhodioly. Brahmi sa odpradávna používa v ajurvédskej medicíne, kde je známe pre svoje účinky spojené s koncentráciou, pamäťou a zlepšením učenia. To isté platí pre ginkgo. Rhodiola je veľmi silný a široko používaný adaptogén, zatiaľ čo konopný proteín možno zaradiť medzi superpotraviny pre vysoký obsah širokého spektra živín.

Cacao Supermix 200g – BIO

9,99  s DPH

Cacao Magic je lahodný instantný nápoj vytvorený z bio superpotravín. Obsahuje kakao, reishi a hrachový proteín ochutený kokosovým cukrom. Ide o komplexný zdroj živín – sacharidov, bielkovín i celého radu ďalších zložiek. Bio Cacao Magic, je ideálny na raňajky alebo desiatu.

Chlorella Powder BIO – 125g

11,77  s DPH

 Organic Chlorella prášok je superpotravina s najvätším obsahom chlorofilu na Zemi. Účinne prispieva k detoxikácii organizmu.

Chocolate Granola BIO – 320g

4,91  s DPH

Bio granola pre milovníkov čokolády. Prírodne sladené a s pridanou hodnotou

Chocolate porridge BIO – 350g

4,61  s DPH

Čokoládová kaša s otrubami v 100% bio kvalite, s raw kakaom a chia semiačkami.

Porovnať produkty
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping