info@draktiv.sk | +421945447552
My Cart
0,00 
Koncept

DrAktiv.sk - Koncept 3P

Sme mladá produktívna spoločnosť, ktorej cieľom je pomocou vysoko funkčných a zdraviu prospešných produktov zvýšiť chuť do života a množstvo aktívne strávených dní.  Dbáme na efektívne využívanie energie a záleží nám na plnení stanových cieľov. Našé základné pravidlá sú kvalitné služby a ľudský prístup.

POHYB

(Športová výživa)

PRODUKTIVITA

(Zdravé potraviny)

PREVENCIA

(Vitamíny/Minerály)

Dilema:

 • trend naberania veľkých svalov
 • množstvo výrobcov, minimálne rozdiely v zložení
 • kvantita pred kvalitou

Naše riešenie:

 • podpora prirodzeného zvyšovanie výkonu
 • Overený výrobcovia, inovatívne zloženia
 • kvalita pred kvantitou

Dilema:

 • sustavné nezdravé stravovanie
 • zlé hosporárenie s energiou
 • spomalený metabolizmus

Naše riešenie

 • prečistenie organizmu
 • efektívne využívanie energie počas dňa
 • zvýšenie produktivity a chuti do práce

Dilema:

 • ignorovanie počiatočných príznakov
 • odkladanie návštevy lekára
 • riešenie len akútnych problémov

Naše riešenie:

 • prevencia
 • maximálna vstrebateľnosť
 • vyhnutie sa liekom
Pohyb
Produktivita
Prevencia
Výsledky
[rev_slider_vc alias=”koncept6″]

Značky vs Koncept

Množstvo ponúkaných značiek je  v dnešnej dobe enormné. Zapríčiňuje to trend tzv. Privátnych značiek, kedy výrobcovia dokážu vyrobiť zložením rovnaký produkt s novou etiketou vlastnej značky už pri minimálnych množstvách. V minulosti bola  hranica množstva na vyrobenie vlastnej značky,  x-násobne väčšia, a tým bolo množstvo značiek a hlavne ich rôznorodosť kvality regulovaná.

Náš pohľad na značky

Idea privátnych značiek je nespochybniteľne rastúci trend, no z nášho pohľadu diskriminuje zákazníka, nakoľko kupuje hodnotovo stále jeden produkt v rôznych cenových reláciách, ktoré sú ovplyvnené marketingom a silou sociálnych siétí.

Výber značiek

Výber značiek na stránku DrAktiv.sk je podmienený najmä kvalitou a čistotou zloženia. Aby sme sa za svoje produkty vedeli postaviť, výrobcovia produktov vlastnia vlastné receptúry najnovších trendov a poznatkov vedy a výskumu, čim garantujeme skutočné účinky a bezpečnosť užívania produktov.

Filozofia a kvalita značiek

Športová výživa

Nemecká spoločnosť Multipower bola založená v roku 1977. Má vyše 40 ročné skúsenosti s vývojom a výrobou športovej výživy a je dostupná na 36 trhoch. Patrí medzi prvé spoločnosti, ktoré zaviedli trend športovej výživy v Európe. Širokou distribúciou, dokážu pravidelne investovať do vývoja a určovať trend športovej výživy.

Dôkazom je aj ich produktová podpora cyklistického klubu MOVISTAR, ktorý patri medzi popredné cyklistické tímy sveta.

Sortiment značky nájdete v kategórii Športová výživa.

Mladá, úspešná a veľmi dynamická. Tak možno charakterizovať Nutriworks, fínsku značku zo zeme tisíce jazier. Celkový koncept značky, ktorá bola založená v roku 2009 v Helsinkách, vychádza z moderného a etického prístupu ku športovej výžive a to ako v súvislosti s najnovšími trendmi, tak aj so zdravým životným štýlom. Projekt značky vznikol tiež v reakcii na silnejúce tzv. Mainstreamový trend lacné športovej výživy veľmi nízkej kvality. NutriWorks tak predstavuje profesionálny koncept športovej výživy určený predovšetkým pre športové kluby, výživové poradne a špecializovaných predajcov. Všetky produkty sú vyrábané vo Fínsku a Švédsku v súlade s najvyššími normami kvality. Hlavnou filozofiou značky je maximálna možná kvalita, funkčnosť, jednoduchosť a prijateľná cena.

Zo značky NutriWokrs, sú u nás dostupné rôzne druhy aminokyselín, iba vo využiteľných formách (citrát, malate…). Mimo aminokyselín je v ponuke nadčasový Proteín Iso Worx s MCT olejom a účinna kĺbová výživa Joint Worx.

Produkty sú 100% čiste vyrábané procesom fermentácie a bez umelých sladidiel

Farmaceutická kvalita “Made in Germany”. Nezávislá spoločnosť  FFB GmbH je renomovaným nemeckým výrobcom náhradnej výživy pre zdravotnícke zariadenia, najmä bielkovín a aminokyselín. Hlavným parametrom je najvyššia farmaceutická kvalita a čistota všetkých použitých surovín a ich pravidelné testovanie. Značka EnergyBody predstavuje paralelný projekt (rovnaké suroviny) pre oblasť športovej výživy s tradíciou od roku 1988.  FFB GmbH je aktívnym členom organizácie  Society for Nutritional Research.

Značka Energybody doplňuje sortiment športovej výživy o liquidy, ktoré môžete vymeniť za sladké vody v kuchyni, a rozmiešať si vo vode ako ochutený sirup vo forme L-Karnitín, Arginín alebo Aminokyseliny.

Potraviny

Spoločnosť Layenberger Nutrition Group GmbH bola založená v roku 1989 pánom Haraldom Layenbergerom spolu s bývalou švajčiarskou materskou spoločnosťou v meste Viernheim. Od januára 1997 má spoločnosť sídlo v Rodenbachu, v okrese Kaiserslautern. Spoločnosť Layenberger Nutrition Group GmbH sa môže pozrieť späť na viac ako 20 rokov skúseností v segmente dietetických potravín. Spoločnosť  vyvíja inovatívne produkty vysokej kvality v oblasti funkčných potravín a potravín na kontrolu hmotnostii “weight management” 

Základné produktové rady sú: diétny program Fit+feelgood, zložený z diétnej tyčinky, šejku a instantného nápoja a nízkosacharidová rada potravín s vysokým obsahom proteínu lowCarb.one – proteínové tyčinky, cestoviny, müsli a iné.

Za značkou Nutrisslim nájdete mladú slovinskú firmu riadiacu sa pravidlom ponúkať superpotraviny v maximálnej možnej čistote a kvalite. V zložení preto nikdy nenájdete umelé sladidlá, farbivá, konzervanty, zvyšky pesticídov ani žiadne prísady pochádzajúce z geneticky modifikovaných plodín, väčšina produktov je navyše v RAW a BIO  kvalite. Nutrisslim nakupuje suroviny priamo od pestovateľov všade po svete, vďaka čomu má dohľad nad kvalitou, je tiež partnerom organizácie Friends of the Earth, celosvetovej siete ekologických spoločností snažiacich o zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Produkty nájdete v kategórii Super potraviny alebo v už namixovaných baleniach podľa účelu –  Super Mixy.

Vitamíny/Minerály

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na štyri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov.

Značka tvorí osobitnú kategoriu “Doplnky výživy”, na rôzne problémy( preťaženie, znížené libido, problémy trávenia, stres a iné) a prevenciiu proti najčastejšie sa vyskytujúcim chorobám (kardiovaskulárne ochorenia, imunitné ochorenia a iné)

Porovnať produkty
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping